Секти в Україні

Деструктивні культи

Секта “Нове покоління” діє в Україні під час війни: вбивці, кати та шахраї

“Нове покоління” – це секта, що діє в Україні під час війни. Нещодавно у Дніпрі відбулося зібрання секти, що організувала церква “Нове покоління”. Секта яка себе позиціонує як релігійний рух, але викликає сумніви у своїй діяльності. Журналісти відвідали зібрання “Нового покоління”. Під час богослужіння відбувалися співи, молитви та танці. Також людей закликали вносити гроші як пожертву Богу.

Таке “богослужіння” викликає підозру , що “Нове покоління” може бути сектою. Журналісти виявили,, що “Нове покоління” пов’язане зі значною кількістю скандалів. Зокрема, відомо про випадки катувань та вбивств членів секти. Попри це, рух продовжує існувати в Україні, уникаючи правових наслідків.

“Нове покоління”: звідки з’явилася секта?

“Нове покоління” було засновано Олексієм Ледяєвим, який утворив організацію після конфлікту зі своєю попередньою церквою. Однак, діяльність цієї групи сповнена насильства та зловживань, зокрема в їхніх реабілітаційних центрах. Є випадки, коли людей катують та навіть вбивають, замість того, щоб допомагати їм позбутися залежностей від алкоголю чи наркотиків.

Ці факти підштовхнули журналістів до висновку, що “Нове покоління” може бути небезпечною сектою, яка використовує релігійні вірування для здійснення насильства та злочинів. Незважаючи на офіційний статус, українцям слід бути обережними із цією організацією та уникати будь-яких контактів із їхніми реабілітаційними центрами.

На чолі цих закладів стояв Дмитро Синько. Він не заперечував факти смертей в цих центрах, але одночасно наголошував, що вони врятували багато людей. У записах розмов адміністраторів одного з таких центрів, які потрапили до рук правоохоронців, йшлося про те, як вони розпоряджатимуться своїми підлеглими – на які роботи їх відправлять і скільки грошей отримають з кожного з них. Раніше журналісти “Суспільного” знайшли кілька проваджень про діяльність цих центрів, включаючи примусові утримання та торгівлю людьми.

Проте, незважаючи на це, “Нове покоління” продовжує свою діяльність в Україні. Лише у 2022 році вони задекларували дохід у більше ніж 2 мільйони гривень. Існують центри реабілітації, які працюють під егідою “Нового покоління” та надають допомогу особам, які страждають від алко- та наркозалежності. Проте це не зменшує ризику, який вони представляють для суспільства, враховуючи наслідки їхньої діяльності в окремих випадках.

Секта існує і досі – чому?

Незважаючи на скандальні випадки вбивств, торгівлі людьми, катувань та шахрайства, “Нове покоління” не припиняє свою роботу. “Богослужіння” відбуваються регулярно, і “пастори” намагаються відігравати роль патріотів, навіть згадуючи руйнівні наслідки російської агресії. Однак жодні спроби мімікрувати патріотизм не можуть змити плями з їхньої репутації, оскільки наслідки їхньої діяльності справжньо лякають.

Складнощів додає той факт, що держава майже не регулює цю проблему, через що неможливо дізнатись реальні масштаби проблеми: скільки “пастори” та “єпископи” заробляють на цьому бізнесі та скільки людей стали жертвами їхньої діяльності. У часи кризи та війни, які зараз вирують, українці є особливо вразливими, оскільки наслідки військової агресії можуть підірвати їх віру в майбутнє. Використовуючи релігійні переконання, секта знаходить своїх прихильників, які, на жаль, стають жертвами їхньої жорстокості та експлуатації.

Тому важливо бути обережними та не піддаватися на їхні ідеї, щоб не наражати себе на смертельну небезпеку у спробі знайти надію на краще.

Share:
Залишити відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *