Секти в Україні

Деструктивні культи

Секта “Благотворче суспільство” активізувалася по всій Україні

“Благотворче суспільство”- це секта, яка почала активно вербувати українців під час війни. У різних містах України в минулому році люди звернули увагу на активне розміщення великоформатних рекламних плакатів зі загадковим змістом. Ці плакати анонсували конференцію або онлайн-форум, організований сектою, де обіцяли відповісти на численні запитання – від того, як зберегти людство від глобальної екологічної кризи до запобігання ядерній катастрофі та багатьох інших катастроф.

благотворче суспільство, секта, аллатра

Де активізувала роботу секта “Благотворче суспільство”

Навесні 2023 року про активізацію секти повідомили у місті Шепетівка, що на Хмельниччині. Ще тоді журналісти з Шепетівки запідозрили, що розміщена по місту реклама є доволі неоднозначною і зацікавилися чим ж займається сектантська організація “Благотворче суспільство”. Журналісти видання Шепетівка ком юа виявлили, що секта “Благотворче суспільство” не лише є деструктивним культом, але й активно співпрацює з росією. Розслідувачі встановили, що “Благотворче суспільство” походить від секти “АллатРа”

Представники секти “АллатРа” неодноразово попалалися на співпраці з росіянами. Наприклад, сектантка Христина Берестецька отримала 8 років позбавлення волі через несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну. 

В інших регіонах України також були виявлені адепи секти, які під виглядом “волонтерів” МГР “АллатРа”, співпрацювали з ворогом. Все це було супроводжено значною кількістю публікацій, сюжетів, репортажів та офіційних прес-релізів з боку СБУ і Національної поліції України.

Через таку діяльність представників “АллатРа” почала разглядатися як деструктивна секта і люди, очевидно, перестали у неї вступати. Саме так виник проект “Благотворче суспільство”. Для людей це виглядає як новий проект, але насправді це та сама секта “АллатРа”, проте вже з новою назвою. 

У травні 2023 року секта “Благотворче суспільство” (АллатРа) почала активно рекламуватися у Луцьку. Про це писали місцеві медіа

На початку липня 2023 року на секту “Благотворче суспільство” звернули увагу і на Закарпатті. Тоді, як писали місцеві медіа, реклама секти з’явилася по всій області. 

Чому секта має успіх

Війна значно вплинула на психологічну та емоційну стійкість українців. Секта “Благотворче суспільство” пропонує людям вирішення проблем, які їх справді турбують зараз: ядерна війна, голод, зміни клімату. Секта відразу пропонує вихід – займатися благодійністю, допомагати дітям, висаджувати дерева…

Проте всі ці ідеї – це лише оболонка. Насправді ж, секта “Благотворче суспільство” – це деструктивний тоталітарний культ, де боготворять засновника секти та вважають путіна людиною, яка зможе об’єднати весь світ. “Благотворче суспільство” це та сама секта, що й “АллатРа”, де людям промивають мізки, залучають до оргій та відбирають майно. 

Чому секта активізувалася під час війни? Бо люди втомлені, виснажені війною і не є емоційно стабільними. Саме зараз ідеальний час для деструктивних культів, щоб заполонити голови ще більшої кількості людей. А тому, треба активно протистояти сектантським культам, котрі вийшли з тіні під час війни. Адже все більше людей доєднуються до секти і стають ретрансляторами “російського миру” в Україні. 

Share:
Залишити відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *